Command & Conquer: Renegade

      Předchozí strategie jsem sice nehrál, ale tuto 3D akci jsem si nemohl nechat ujít. Zpočátku ve mně hlodaly jisté pochybnosti jestli to nebude moc strategické a málo akční, ale ty po pár minutách hraní hned zmizely. Jde rozhodně o hru z jiného soudku než Serious Sam , kterého jsem hrál předtím. Příjemná změna. Trochu mi připomíná Half-Life
      Čeká na vás celkem 12 misí proti NODům, ve kterých vám pomůže různá vojenská technika - děla, , Hummer, několik druhů tanků ve kterých se budete moci pohodlně přepravovat. Taky občas zasáhnou vaši kolegové. Je proto třeba trochu dávat bacha na koho střílíte. Mise jsou zpočátku triviální, ale zhruba od půlky začíná přituhovat. Např. v misi Deadly Reunion jsem nemohl vyprostit kolegyni zabarikádovanou spadlými trámy a když jsem se dostal až nakonec mise, tak mi ji tam zabili a byl konec. Samozřejmě jsem to měl sejvlý až někde u konce a tak jsem se musel 10 minut vracet nazpátek a do těch trámů pořádně nabušit rakety nebo C4. A pak jít zas 10 minut na konec. Pokud s vámi útočí kolegové, musíte na ně dávat pozor, jsou jak malé děti, všude se nahrnou a hned jsou sejmuti, takže můžete hrát znova.
      Další zádhel byl u obelisku, kde jakmile jsem vykoukl z poza bedny, tak mě usmažil LASER. Ale nakonec se mi podařilo přeběhnout k zadní straně obelisku, kde jsou dveře. Pak už to jen vevnitř rozmlátíte a je klid. Po dohrání jsem si docela oddech a konečně se pořádně vyspal ;-)

screenshot 1
Delší vzdálenosti nebudete muset šlapat po svých.

screenshot 2
S tímhle panáčkem se potkáte několikrát, ale tady to bude naposled.

screenshot 3
Chemwarrioři - na každého nepřítele platí trochu jiná zbraň...

screenshot 4
Zatracenej obelisk, už mě zas smaží...Zpět

Aktualizováno 7.12.2002 v 18:27